DOU – ACITIR KIYAMETİN

DOU – ACITIR KIYAMETİN
  • 0
  • 74
  • 19 Ocak 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

DOU – ACITIR KIYAMETİN

DOU’NUN YENİ ŞARKISI ACITIR KIYAMETİN YAYIMDA!

“UNUTMAK İSTEMEDİĞİM O KADIN İÇİN”

Kendine has tarzı ile dikkat çeken genç ve yakışıklı sanatçı Dou, yeni şarkısı “Acıtır Kıyametin” i 19 Ocak Cuma günü Warner Music Türkiye etiketiyle yayımladı.

Senin İçin, Yakın Kal, Poetry ve Günahlarım gibi başarılı projelerinin ardından tarzında değişikliğe giden Dou, Türkçe Slow Pop tarzında bir şarkıya imza atıyor.

Dou, etkileyici vokal tarzını yansıttığı balad şarkısıyla dinleyicilere yeni bir çalışma sunuyor.

Bestesi Dou’nun kendisine ait olan Acıtır Kıyametin şarkısının sözlerini Dou ve Dilan Filiz birlikte yazdı. Projenin prodüktörlüğünü ise Ati Pikal üstlendi.

Acıtır Kıyametin şarkısının bir günde çekimleri tamamlanan klibinin yönetmenliğini ise Enes Çelik ve Ekim Kuzucu ikilisi gerçekleştirdi. Bir ilişkinin baştan sona olan tüm sürecininin anlatıldığı klipte, şarkıyla adeta bir bütün olan görüntüler kullanıldı. Klibe dikkat çeken lirik dans performansı ile Kimia damgasını vuruyor.

Dou, ”Acıtır Kıyametin” projesi ile ilgili duygularını şu şekilde ifade ediyor. ” Acıtır Kıyametin, bir önceki şarkım olan ‘Günahlarım’ isimli projenin devamı niteliğinde bir çalışma oldu. Günahlarım şarkısı; ayrılığın ardından oluşan öfke sonrası tekrar birlikte olmak istediğimi anlatan bir çalışmaydı. Acıtır Kıyametin ise ayrılık sonrası yaşanan depresyonun da hissettirdikleri ile başka kimsenin o olamayışı ve kimseyi onun yerine koyamayışımı ele alıyor. Acıtır Kıyametin, asla unutamayacağımı düşündüğüm ve aslında içten içe de unutmak istemedigim o kadın için.”
” isimli şarkısı 19 Ocak Cuma günü Warner Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarında.
platformlarında yerini aldı.