YENİ!! SARP BAĞCAN & SERENAD BAĞCAN – GAM ZAMAN

YENİ!! SARP BAĞCAN & SERENAD BAĞCAN – GAM ZAMAN
  • 0
  • 43
  • 21 Nisan 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Sarp Bağcan, yeni şarkısı “GAM ZAMANI” ile tüm dijital müzik platformlarında eş zamanlı olarak müzik severlerle buluştu.

Türk müziğinin efsane isimlerinden Selda Bağcan’ın yeğenleri Sarp Bağcan ile kuzeni Serenad Bağcan, söz ve müziği Sarp Bağcan’a ait “Gam Zamanı” şarkısında bir araya geldi.

Güçlü sesi ve başarılı sahne performanslarıyla müzikseverlerin severek takip ettiği Serenad Bağcan ile yirmi yılı aşkın süredir müzikle ilgilenen, aynı zamanda akademisyen kimliğiyle de dikkat çeken Sarp Bağcan’ın birlikte seslendirdikleri “Gam Zamanı”, Seyhan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yer aldı.

Sarp Bağcan şarkı ile ilgili, “Kuzenim Serenad, gurur duyduğum ailemin bir parçası olmasının yanı sıra benim hayranlık duyduğum çok özel bir yorumcu. Yirmi yılı aşkın süredir yazdığım söz ve müziği bana ait olan parçalar, müzik kütüphanemde sakladığım hazinemdi. Şarkıyı ilk ortaya çıkardığımda melodilerde sanki Serenad’ın sesini duydum. Beraber söylemeyi teklif ettiğimde de kabul etti ve ortaya çok içimize sinen bir çalışma çıktı. Klipte de birlikte keyifli zaman geçirdik. Bu enerjinin de şarkıya yansıdığını düşünüyorum. Serenad’ın da sesiyle buluştuğumuz Gam Zamanı’nı, tüm müzik severlere emanet ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir