Sanatçı Gökhan YEDİER Radyo Perfect’in konuğu oldu

Sanatçı Gökhan YEDİER  Radyo Perfect’in konuğu oldu
  • 0
  • 190
  • 26 Mart 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

05.03.1984’de İstanbul’da doğan Gökhan Yedier lise yıllarında müziğe ve şarkı söylemeye olan sevgisi ile kuzeni Mustafa Yedier’den aldığı gitar dersleriyle müziğe iyice bağlanmıştır.

1999 yılında hiç ummadığı bir şekilde kendini sahnede bulmasıyla sahne çalışmaları Çınarcık’ta başlamış olup, İstanbul’a döndüğünde küçük bir tesadüfle tanıştığı ve müzik hayatını bugünlere getiren Bülent Yetiş ile çalışmaya başlamıştır.

2 yıl süreyle radyoculuk çalışmaları yaptı. 2000 yılında ilk bestesi ‘Bugün’ü ve sonrasında diğer bestelerini yapan Gökhan Yedier hala sahne çalışmalarına devam etmekte.

Alışılmış bar programlarının vazgeçilmez tarafları haricinde farklı tarzıyla oluşturduğu kitlesine her geçen gün katılımlar artmaktadır. En büyük gayesi besteleri, kişiliği ve yorumunu milyonlara tanıtmaktır.

İstanbul Kültür Üniversitesinde okudu.

2010 yılının başında “Hevesim Kalmadı” adlı şarkı ile beğeni topladı.

2 Yıl süreyle Petek Dinçöz’ün sahne çalışmalarında vokalist olarak yer aldı. 2011 yılından bu yana kurucusu olduğu Majör İstanbul Orkestrası ile birlikte özel davetlerde sahne aldı.

Son dönemde Kanaltürk ekranlarında yayınlanan Dilara Endican ile “Muhabbet Olsun” programının Müzik Organizasyonlarını gerçekleştiren sanatçı Majör İstanbul Orkestrası ile sahne çalışmalarına da devam etiriyor.

13.06.2020 tarihinde “Hevesim Kalmadı” ve “Bugün” şarkıları Turkcell / Eğlence Fabrikası etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir