ZEO’dan taze ve dokunaklı şarkı ‘Çamurlu Yollar’

ZEO’dan taze ve dokunaklı şarkı ‘Çamurlu Yollar’
  • 0
  • 106
  • 24 Ocak 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Alternatif sahnenin parlak yıldızlarından Zeo yeni teklisi ‘Çamurlu Yollar’ Garaj Müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı.

Elektro pop tarzının ülkemizdeki güçlü isimlerinden biri olmaya aday Zeo, sözlerini Eda Yaman ile yazdığı ‘Çamurlu Yollar’ın müziğini kendi hazırladı. Şarkının düzenlemesini Türker Yıldız yaptı.

Sözler, 14 yaşında trafik kazası geçirerek son gözyaşını akıtıp gözlerini kapatan küçük bir kız çocuğuna yazıldı. Arabanın içinden dağılan eşyalara, yolun ortasında duran terliğine yazıldı. Bu sözler bütün çığlıkları barındırarak tüm umutların solduğu güneşin ilk ışıklarında her yerin karanlık olduğu bir günde yazıldı.

BİO

Zeo, 3 Şubat 1996 İskenderun’da doğdu. Eğitim hayatını memleketi Hatay’da tamamladı. Müziğe olan yeteneğini küçük yaşlarda keşfetti. Türkiye’nin farklı yerlerinde aldığı sahneler ve gösterdiği performanslar ile dikkat çeken Zeo, eşine az rastlanır ses rengi ve tekniği ile dinleyiciye farklı bir deneyim sunar. 2021’de “Camdan Kadın” ile ilk kez dinleyici ile buluşan Zeo, Kasım 2021’de 2. single çalışması Yaban Arısı’nı yayınlamıştır. Beste çalışmalarına ve etkileyici şarkı sözleri üretmeye devam eden Zeo 2023 senesine yeni teklisi Çamurlu Yollar ile elektropop tarzı temsilcileri arasında yerini sağlamlaştırmayı hedefliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir