Pınar Soykan’ın yeni şarkısı “Zincir” Yayında

Pınar Soykan’ın yeni şarkısı “Zincir” Yayında
  • 0
  • 70
  • 16 Kasım 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

2022 yılında peş peşe yayınladığı “Bilemedim” ve “Mış Gibi” isimli güçlü şarkılarına bir yenisi daha ekleyen sevilen popçu Pınar Soykan üretiminde durmuyor. 11 Kasım Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan yeni single “Zincir”de birbirinden güçlü müzik adamı yan yana geldi. Habil Ceyhan’a ait duygusal sözlerin bestesi ise müzisyen kimliğiyle adından başarıyla bahsettiren Murat Güneş’e ait. Son dönemlerde aranjeleriyle dikkat çeken Esad Fidan tarafından yapılan düzenleme ise “Zincir”e güncel popun soundunu yaşatıyor.

“Zincir”e Modern İmaj ve Modern Klip

Son dönemlerde hızla değişen müzik soundunu ve yenilenen moda imajlarını yakından takip eden Pınar Soykan, kapak çekimlerinden video klip çekimlerine kadar müzikseverlere tam bir görsel şov yaptı. Bir çok ünlü isimle çalışan stil danışmanı ve moda editörü Tarık Gül’ün modern objektifine poz veren sanatçı klip çekimleri için de Tarık Gül’le çalıştı. “Zincir”in video klibi Tarık Gül’ün çekimlerini üstlendiği ilk çalışma oldu.

Klip özetle terkedilmiş fakat bitmemiş bir hikayeyi anlatıyor olsa da renklerin hayat verdiği aşkı, flörtöz duyguları, yalnızlığı ve özlemi gözlemleyebiliyoruz. Klip sondan başa bir kurgu ile ilerliyor. Sonunda erkek castımızın beyaz kıyafeti ona olan özlem ve saflığı anlatırken Pınarın klip boyunca siyah giydiği sahneler yalnızlığını anlatıyor. Klip içerisinde yer alan dansçıların renkli seçimleri ise mutlu bir aşk ve flörtöz duyguları anlatıyor. Pınar bir sahne de onların aşkına tanıklık ederek kendi güzel duygularını hatırlıyor beyaz kostüm içerisinde. En sona geldiğimiz nokta da Pınar için bu defter kapanır ve yeni bir aşka yol alma kararı verir.

Yeni single’ı “Zincir” tüm dijital müzik platformlarda yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir