İsa Özkocaman’dan özgün Sezen Aksu yorumu ‘Unuttun mu Beni’

İsa Özkocaman’dan özgün Sezen Aksu yorumu ‘Unuttun mu Beni’
  • 0
  • 84
  • 12 Ekim 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Sezen Aksu’nun sevilen şarkılarından biri olan Unuttun Mu Beni isimli eseri kendi stiliyle çok başarılı bir şekilde cover yapan İsa Özkocaman, Garaj Müzik etiketiyle özlenen 2000’lerin rock soundlarını da bu çalışmasıyla birlikte dinleyicisine hatırlatıyor.

Özellikle vokal performansıyla dikkat çeken çalışmada, şarkının duygusu İsa Özkocaman’ın kendi duygusu ile bütünleşmiş halde. Farklı müzisyenler tarafından birçok kez seslendirilen bu parça, farklı, dinamik ve özgün bir yaklaşım ile uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir cover çalışmasına dönüştü. İsa Özkocaman önümüzdeki aylarda ard arda şarkılarını sıklıkla müzikseverlerin beğenisine sunacak.

Biyografi

İsa Özkocaman, 1992 İstanbul/Küçükçekmece doğumludur. Gitar çalmaya başladığından bu yana kendi bestelerini üreten ve müziğe idealist bir şekilde yaklaşan İsa, ilk akustik konserini Sofar Sounds İstanbul’da gerçekleştirdi. Türk Yıldızları Akrobasi Takımı’nın 25.senesine özel hazırlanan Yıldızlara Yolculuk adlı karma albümde, Türk Yıldızları’na özel bestelediği ”Hadi Uçalım” adlı şarkısı ile maNga,Hayko Cepkin,Kurban,Seksendört gibi Türk Rock müziğinin önde gelen isimleri ile aynı albümde İsa Özkocaman olarak yer aldı. ‘Beni Sen Yaratmadın’ adlı teklisiyle, 2 sene boyunca radyoların hitlerinde çaldı. Şimdiye kadar bir çok tekli yayınladı ve grup arkadaşlarıyla birlikte müzik çalışmalarına devam ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir