ALPER’in en yeni teklisi ‘AŞKIMIZA’

ALPER’in en yeni teklisi ‘AŞKIMIZA’
  • 0
  • 79
  • 12 Ekim 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Bal ve ‘İki Gözüm’ şarkıları ile yeni nesil alternatif pop’un yükselen isimlerinden Alper, Garaj Müzik etiketli yeni teklisi ‘Aşkımıza’ yı 6 Ekim Perşembe video klibiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı. Söz ve müziği Alper’e ait şarkının düzenlemesi Said Haniyani imzasını taşıyor. Şarkı dans ettiren melodik yapısı ile Eylül’ün ince hüznünü barındırıyor.

Kendi yazdığı şarkılarla daha çok adını duyurmaya başlayan Alper, yüksek enerjili pop akımlarının haricinde dinamiği fazla ve güçlü bestelerini, yeni yayıncılık anlayışı içinde sunmaya devam edecek.

Alper, hem popüler kültüre bu kadar yakın kalıp hem de ortaya kaliteli prodüksiyonlar çıkararak ilerleyen yıllarda daha da güçlü işlere imza atacağının sinyallerini veriyor.

BİYOGRAFİ
Almanya’da dünyaya geldi. Çocuk yaşlarda müziğe olan ilgisini, ailesine şarkı söylediğinde farketti.

Daha sonra bir mekanda müzik yapan arkadaşının sahneye davet edip şarkı söyletmesiyle müzikal yolculuğu başlamış oldu.

Türk sanat müziğine olan ilgisi korolarda şarkı söylemesiyle devam etti. Almanya’daki korolarda birçok konserde şarkılar söyledi. Sahne almaya başladığı yıllarda yurtdışına gelen sanatçılardan önce sahne alarak tecrübesini arttırdı. Kendi şarkılarını yapmalıyım düşüncesi sarmaya başladıktan sonra, kendi iç dünyasını daha çok dinlemeye başlayarak yazmaya ve bestelemeye vakit ayırmaya başladı.
Müziğin dışında ilgi alanlarım futbol ve sinema. Bal ve İki Gözüm şarkılarını yayımladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir