SEVDA DENİZ KARALİ HER ADIMIYLA HEYECAN YARATIYOR

SEVDA DENİZ KARALİ HER ADIMIYLA HEYECAN YARATIYOR
  • 0
  • 125
  • 22 Haziran 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Genç jenerasyonun seri üretimleriyle göz dolduran isimlerinden Sevda Deniz Karali, farklı müzik stiliyle dikkatleri kısa sürede üzerine çekti. Ukulelesi ve cover’ladığı şarkılarla kısa sürede yol kateden genç şarkıcı, soft ama renkli tarzıyla güncel akımların dışında öncü yaklaşımıyla teklilerini yayımlamaya devam ediyor.

Sıradaki tekli daha önce Yüksek Sadakat’in seslendirdiği “Döneceksin Diye Söz Ver”in yeni yorumu.

Söz ve müziği Kutlu Özmakinacı’ya, düzenlemesi Sevda Deniz Karali & Özgür Özkan Mete’ye ait “Döneceksin Diye Söz Ver”in video klibi, Moda’da yer alan tarihi Mermer Köşk’te Tayfun Çetinkaya yönetmenliğinde çekildi. Klipte beklemekten ziyade o sıkışmışlığı, aynı döngüde dönüp durma halinin hüznü tema olarak kullanıldı.

Farklı sanat dallarıyla uğraşan, küçüklüğünden beri seslere ve yazıya ilgi duyan genç sanatçı yeni çalışması ile ilgili şunları söyledi;

“Aslına bakarsanız ‘Döneceksin Diye Söz Ver’ şarkısını yıllarca unutmuşum. Ama sanırım zamanını bekliyormuş çünkü yıllar sonra biraz da alakasız bir anda hatırlayınca daha önce hiç hissetmediğim bir yerden hissettim sözleri. Ya şarkılar gerçekten içimizde demleniyor ya da biz büyüyüp onlara layık kıvama geliyoruz, hayattaki diğer birçok şeyde olduğu gibi…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir