NURİ HARUN ATEŞ’İN EN YENİ TEKLİSİ ‘ARDINDAN’IN AKUSTİK VERSİYONU YAYINDA

NURİ HARUN ATEŞ’İN EN YENİ TEKLİSİ ‘ARDINDAN’IN AKUSTİK VERSİYONU YAYINDA
  • 0
  • 126
  • 24 Nisan 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Nuri Harun Ateş’in yeni teklisi Ardından’ın Akustik versiyonu yayımlandı.

“Ardından” 20 yıl öncesinde sevgili Erhan Güleryüz tarafından bestelenmiş, sözleri yazılmamış bir melodi olarak çıktı karşıma. Sonra canım Erhan Abiye dedim ki, izin verirsen söz yazacağım bu besteye ve o da sağ olsun emanet etti müziğini bana.

Kalbimin yerini unutmuşken bu şarkıyı nasıl yazabildiğime gelirsek, şöyle; Kırgın hissetmek, en çok da kendine. Keşke akıl fazlasına erseydi, keşke böyle olmasaydı diye diye geçen yıllar. Sonra onca savaş arasında birini kendinden çok sevmeyi başarmak. Ne kin, ne öfke, ne suçlama barındırmadan sevebilmek. Gerçekten sevmek, akılsızca, mantıksızca… Ve ölene dek bunun hatırasıyla hissedebileceğini bilmek. Ancak hatırladığı kadar şarkı söyleyebileceğini bilmek. Bu şarkıyı da onun için yazdım yani, onun için de söyledim, ona minnetle teşekkür ederim, eğer hala şarkılar çıkabiliyorsa ağzımdan, onu sevebildim diye.

Başta bestesini bana emanet eden harika müzisyen Erhan Güleryüz’e, bu müzik yolculuğunda hep yanımda olan, şarkımızın aranjörü Ogün Dalka’ya, her şarkının ruhuna uygun tasarımlarıyla hep elimden tutan Neslihan Bilge’ye ve tüm şahane müzisyen arkadaşlarıma, Pasaj&Garaj müzik ekibine teşekkürlerimle “Ardından”‘ı ellerinize bırakıyorum.”

Sözü Nuri Harun Ateş’e müziği Erhan Güleryüz’e düzenlemesi Ogün Dalka’ya ait ‘Ardından’ şarkısının şimdi de akustik versiyonu Pasaj&Garaj Müzik etiketiyle 22 Nisan Cuma günü tüm dijital platformlarda yayında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir