SERA SAVAŞ’IN YENİ TEKLİSİ “BAŞKASININ RÜYASI”

SERA SAVAŞ’IN YENİ TEKLİSİ “BAŞKASININ RÜYASI”
  • 0
  • 157
  • 14 Mart 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

DİJİTAL DÜNYANIN SON DÖNEM YILDIZLARINDAN SERA SAVAŞ’IN YENİ TEKLİSİ “BAŞKASININ RÜYASI”
İlk yazdığı Türkçe şarkısı “Yangın”la 2018 tarihinde dijital platformlarda yer alan Sera Savaş, yayımladığı şarkılarla Spotify Türkiye Viral listesine girmeyi başardı. 2018’den bu yana toplam dinlenme sayısı 5 milyona yaklaştı.

Sera Savaş, özgün üretimlerini 2022 yılında yayınlayacağı albümde müzikseverlerin beğenisine sunmak için hazırlıklarına devam ediyor. “Başkasının rüyası olmasana… Herkes fısıldıyor, anlasana…”

Bir yandan ilk albümü için çalışmalarına devam eden Sera Savaş, yeni teklisi “Başkasının Rüyası”nı 3 Mart Perşembe günü Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımladı.

“Başkasının Rüyası”nı Sera Sever bu şekilde anlatıyor; “Rüya o kadar güzel bir şey ki, insan gördüğü an gerçek olan ne varsa unutuyor, güzele inanmaya başlıyor ve hiç bitsin istemiyor. Bir yalvarış aslında. İnsanı o savunmasızlığından çıkaran rüya gibi bir insana bir yalvarış.”

Piyano sonrası elektro gitar’a merak duyup, ilköğretim hayatında müziğine birçok farklı enstrümanı ekleyen Sera Savaş, ilk İngilizce şarkılarını ortaokul ve lise yıllarında yazdı. Üniversite yıllarında ise Türkçe şarkılar yazmaya başladı ve o dönemde birden fazla müzik festivalinde sahne aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir