Radyomuzun 10. yıl dönümünde müthiş kutlama

Radyomuzun 10. yıl dönümünde müthiş kutlama
  • 0
  • 315
  • 8 Şubat 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Toronto’da Türkçe yayın yapan tek frekans olan Radyo Perfect, 200’den fazla misafiri ağırladığı Dostluk Gecesi’nde 10’uncu yaşını kutladı.
Toronto’da 2010 yılından bu yana yayın yapmakta olan tek radyo frekansı Radyo Perfect yararına düzenlenen Dostluk Gecesi 8 Şubat 2020, Cumartesi akşamı Ivy Castle binasında gerçekleşti.
Aynı zamanda Radyo Perfect kanalının kuruluşunun 10’uncu yıldönümünün kutlandığı yemekli geceye 200’ü aşkın davetli katıldı.
Biletleri haftalar önce tükenen gecede canlı müzikler Toronto’da gönüllere taht kuran Ergun Gülbay, Selçuk Suna, Alihan İnanlı ve Mehmet Akyazı dörtlüsünden oluşan İstanbul Quartet tarafından sunulurken; Nuranice Tiger, Erkan Tiftikçi, Dr. Çiler Ataner, Mydent, Parça Suites Hotel, Erdem Köse, Best Auto ve Gülden Jenny Taşçı’nın destekleyici oldukları hediye çekilişinden sonra sahne alan DJ Barkan ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenmeye devam edildi. Dostluk Gecesi’nde sürpriz olarak sahneye çıkan bağlama virtüözü Burak Ekmekçi ise büyük alkış aldı.
Sera Kaya, Julia Bekir, Melek Sanlar, Hacer Bilgin, Fatih Bozdemir ve Gökhan Arslan’ın gönüllü hizmetleri sayesinde akışı kusursuz bir şekilde gerçekleşen Dostluk Gecesi’nde kuruma 10 yıldır emeği geçenlere ödülleri takdim edildi ve hep birlikte 10’uncu yıl pastası kesildi.
Ersoy Kalkan yönetiminde ‘Hatırlayın, kimse kucaklanamayacak kadar iri değildir’ sloganıyla,  tarafsız, saygılı ve toplum menfaatlerini gözeten bir yayıncılık anlayışına sahip olan Radyo Perfect programları her Cumartesi 6- 7PM arası FM 100.7 frekansından canlı olarak, radioperfect.net ve Radyo Perfect telefon uygulamasından 7/24 takip edilebilir.
Perfect Media Grup kurucusu ve sahibi Ersoy Kalkan, Dostluk Gecesi’nin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese gönülden teşekkürlerini borç bildiğini söyledi.
Radyo Perfect 2020 Dostluk Gecesi sponsorları
Gülden Jenny Taşçı, Arcnova, Nuranice Tiger, Laz Bakkal, Sultan Eczanesi, Mrakoviç Kasap ve Şarküteri, Özlem Baysal, Mr Memo Auto, Accuraet Muhasebe, Dr. Çiler Ataner, Mydent, Asif Karimov, Jerry Çopuroğlu, Berlin Döner, Orkun Yalman ve Üzümeri Ailesi’ne çok değerli katkılarından ötürü teşekkür eden Ersoy Kalkan, tüm dinleyenlerinin yaşamlarına pozitif bir katkıda bulunabildiği için çok mutlu olduğunu söyledi.
Katılan herkesin bir hediye kazandığı yaklaşık 200 zarf içeren çekilişin sponsorları G Lounge, ABC Print, Accurate Muhasebe, Nuriye Astaloz, Namık Berber, Polat Auto, Berlin Döner, Asif Karimov, Pristine Fine Foods, Saray Kebap House, Özlem Baysal, Narin Pastanesi, Mr Memo Auto, İstanbul Kebap House, Nuranice Tiger, Mr Pide, Sultan Eczanesi, Best Auto, Aygör Ailesi ve Şimşek Ailesi’ne ise hiçbir karşılık beklemeden verdikleri destek için gönül borcu bulunduğunu belirten Perfect Media Group kurucusu ve sahibi Ersoy Kalkan, çok yakında Radyo Perfect canlı yayınlarının artacağı müjdesini de sevenleriyle paylaştı.
Radyo Perfect Dostluk Gecesi’ne katılan tüm konuklar gerek sunulan hizmet, gerekse eğlenceden son derece memnun ayrıldılar.
Perfect Media Group dallarından biri olan Perfect Events tarafından düzenlenen organizasyonlar hakkında bilgi sahibi olmak için 416.890.4240 no’lu telefondan ya da info@radioperfect.net adresinden  yetkililerle iletişime geçilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir